نرم افزار هوشمند آموزش و ارتقا فرهنگ ترافیک آرین...... به منظور شرکت در قرعه کشی ماهانه، شماره سریال خود را به همراه نام خود به شماره 3000672106 پیامک کنید...

نرم افزار هوشمند آموزش و ارتقاء فرهنگ ترافيك آرين، اولين محصول ويژه كودكان 6 تا 15 سال، با سه بخش آموزش، اخذ گواهينامه و بازي در محيط سه بعدي مي باشد. اين نرم افزار داراي ويژگي هاي منحصر به فردي چون؛ آموزش با صدا زدن نام و نمايش تصوير كودك، اعلام تمامي مناسبت هاي مهم سال، اعلام زمان خواب و تغذيه كودك، غير فعال شدن نرم افزار در ساعات دلخواه والدين و ساعت گوياي شبانه روزي مي باشد.

نرم افزاري که در اختيار داريد جهت آشنايي  با فرهنگ و قوانين راهنمايي و رانندگي طراحي گرديده و شامل سه بخش مي باشد:
      
      1- بخش اول (آموزش) به آموزش تابلوها و علايم و قوانين راهنمايي و رانندگي در قالب شعر و داستان به همراه توضيحاتي در مورد هر تابلو مي پردازد . در اين بخش همچنين فرهنگ رد شدن از خيابان , بستن کمربند ايمني , رفتار مناسب در سرويس مدرسه و ... در يک محيط جذاب با گرافيک و انيميشن هاي کودکانه به کاربر آموزش داده مي شود.

      2- دربخش دوم (گواهينامه)  يک امتحان از کاربر گرفته مي شود که در صورت موفقيت در آن گواهينامه با عکس و نام کاربر صادر شده و آماده ورود به بخش سوم مي گردد.

     3-  در بخش سوم (شهر مجازي) کاربر وارد يک شهر مجازي که به صورت سه بعدي و در قالب يک بازي طراحي شده مي گردد . در اين شهر کاربر در نقش يک راننده تاکسي با رانندگي در شهر به جابجا کردن مسافرين مي پردازد که نتيجه آن تجربه عملي قوانين آموخته شده در بخش اول مي باشد و با امتيازات کسب کرده مي تواند از امکانات شهر از قبيل سينما و گيم نت استفاده نمايد.قبل از انجام بازي بهتر است راهنماي چگونگي انجام بازي و کليدهاي مورد استفاده را در صفحه اوليه بازي(منو) که هنگام بازي با زدن کليد ESC نيز قابل دسترس است مطالعه نماييد. علاوه بر اين سه بخش كودك مي تواند در شهر مجازي در حين بازي از ساير بازي ها و سرگرمي هاي جذاب در گيم نت شهر مجازي استفاده نمايد و گاهي خود را با تماشاي كارتون هاي زيبا در سينماي شهر ترافيك مشغول سازد.